Pateicoties par Dieva doto dāvanu – savu zemi, valsti un valodu – mūsu mīļo Latviju, vēlamies ietīt to lūgšanu apmetnī, veicot 100 dienu svētceļojumu apkārt Latvijai, kas ilgs no 6. maija līdz 13. augustam – sāksies un beigsies Aglonā – Latvijas lielākajā svētvietā.

Simtgades svētceļojums  notiek ar Latvijas Katoļu baznīcas bīskapu svētību. Koordinators -  Bebrenes, Grendzes un Eglaines katoļu draudžu prāvests Arnis Maziļevskis. Simtgades svētceļojums ir ekumēnisks, atvērts visām konfesijām un ikvienam interesentam. Svētceļnieku grupai var pievienoties jebkurā brīdī, kad ir laiks un vēlēšanās.


               PIESAKI SAVU DALĪBU!                 

                          
 


2018. gadā, gatavojoties atzīmēt Latvijas valsts 100 gadu jubileju , ir lieliska iespēja atcerēties to, kas ir mūsu valstiskuma pamatā. Līdzās mūsu valsts simboliem  - karogam un ģerbonim – ir svinīgā tautas lūgšana “Dievs, svētī Latviju”.  Šie Baumaņu Kārļa vārdi tiek izdziedāti un izteikti lūgšanā ik vienā Latvijai nozīmīgā notikumā. Kopīgi lūdzoties, mēs ticībā un paļāvībā varam cerēt, ka Latvija būs svētīta ar visu to, kas nepieciešams katra cilvēka cienīgai dzīvei.

Svētceļojuma maršruts tiks veidots gar Latvijas robežu. Tā laikā ir plānotas tradicionāli pieņemtās aktivitātes, bet tām papildus vēlamies nest Evaņģēlija vēsti ik vienā vietā, kur šī svētceļnieku grupa dosies.

Ar Latvijas Romas Katoļu baznīcas bīskapu svētību ikviens ir aicināts piedalīties visas svētceļojuma dienas vai nedēļu, vai dažas dienas - ikviens pēc savām iespējām.

Pieteikšanās anketu meklējiet www.svetcelojums100.lv vai vaicājiet draudzes prāvestam.

Sīkāka informācijai : info@svetcelojums100.lv ;  28817452 (LV); 20363383 (RU)

Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .